Vstupný audit zdarma pre nových klientov

Keďže každodenný core biznis má prednosť, často sa stretávame so zanedbaným stavom IT techniky.  Najčastejším problémom býva chýbajúca dokumentácia, alebo samotný stav hardvéru.

ZelenyPC je partnerom, ktorému môžete s dôverou zveriť správu svojich digitálnych svetov. Pomocou zmluvného vzťahu (ďalej SLA – service licence agreement), ktorý nastavíme presne podľa vašich potrieb a požiadaviek dokážeme vyriešiť všetky vaše problémy. Zavedieme za vás súpis položiek hardvéru a licencii. Pripravíme pre vás GDPR dokumentáciu a navrhneme zmeny, ktoré vám zoptimalizujú procesy a ušetria náklady.

Služby ponúkame komplexne – vrátane 24/7 podpory na diaľku. Služba podpora na diaľku umožňuje riešenia vašich problémov z pohodlia domova. Pomôžeme vám s  nákupom a správou licencií, s krátkodobým i dlhodobým prenájmom hardvéru (ďalej HAS – Hardware as service). Pomôže aj pri ochrane endpointov, či serverov, likvidácií nepotrebný dát, zálohovacích procesov alebo vývoja softvéru na mieru.

Problémom nie je ani chýbajúca infraštruktúra. Zariadime za vás nákup, dodanie a konfiguráciu potrebného vybavenia na kľúč. Tu ale naša ponuka nekončí. Ak máte špeciálne požiadavky, kontaktujte nás a radi pripravíme ponuku, ktorá bude plne reflektovať vaše požiadavky.

Pre každého nového firemného klienta navyše ponúkame vstupný audit zdarma. 

Jednoducho nás kontaktujte na našej stránke, a po dôkladnej konzultácií sa o všetko postaráme za vás. 

 

Zdieľajte tento článok so svojimi priateľmi