Vstupný audit zdarma pre každého firemného klienta

Keďže každodenný core biznis má prednosť, často sa stretávame so zanedbaným stavom IT techniky – či už z hľadiska chýbajúcej dokumentácie, alebo samotného stavu hardvéru.

ZelenyPC je partnerom, ktorému môžete s dôverou zveriť správu svojich digitálnych svetov. Pomocou zmluvného vzťahu (ďalej SLA – service licence agreement), ktorý nastavíme presne podľa Vašich potrieb a požiadaviek vyriešime všetky problémy, zavedieme súpis položiek hardvéru a licencii, pripravíme GDPR dokumentáciu a navrhneme zmeny, ktoré Vám zoptimalizujú procesy a ušetria náklady.

Službu ponúkame komplexne – vrátane 24/7 podpory na diaľku, fyzickej prítomnosti technika, nákupu a správy licencií, predaja, krátkodobého i dlhodobého prenájmu hardvéru (ďalej HAS – Hardware as service), ochrane endpointov, či serverov, likvidácie dát, zálohovacích procesov alebo vývoja softvéru na mieru.

Problémom nie je ani chýbajúca infraštruktúra – zariadime nákup, dodanie a konfiguráciu potrebného vybavenia na kľúč. Tu ale naša ponuka nekončí – ak máte špeciálne požiadavky, kontaktujte nás a radi pripravíme ponuku, ktorá bude plne reflektovať Vaše požiadavky.

Zdieľajte tento článok so svojimi priateľmi