servis a oprava notebookov

Špecializujeme sa na všetky druhy opráv notebookov najväčších svetových výrobcov  ako ASUS, ACER, DELL, HP, Lenovo, Toshiba a iné. Riešime závady spojené s problémami s napájaním / dobíjaním, slabou výdržou batérie, dodávame sieťové adaptéry pre všetky značky a zariadenia. odstraňujeme závady spojené s WLAN, problémami so zvukom, reproduktormi a všetkými konektormi (ako sú nefunkčné USB porty, HDMI výstup, 3.5 jack, LAN konektor a iné)

Potrebujete rýchlo pomôcť?

Rýchlosť, spoľahlivosť a skúsenosti

Najlepšie hodnotený IT servis v bratislave

Tereza Makovcova
Tereza Makovcova
2024-04-29
Ďakujem veľmi pekne za opravu počítača. S vašimi službami som veľmi spokojná. Najviac sa mi páčila: rýchlosť diagnostiky, rýchlosť opravy a cena. V podstate to zabralo jeden deň aj keď ste si neboli istí, či to vôbec pôjde. Som rada, že vám to podarilo. A, že ste mi odporučili dať môjmu počítaču ešte šancu. Po oprave a výmene disku ide skvele. Oprava a cena za disk, čo urýchlilo môj počítač a dalo mi viac priestou, je oproti novému počítaču neporovnateľná. Vaše služby sú profi a vaša predajňa je MEGA 🙂 Pači sa mi. Určite vaše služby využijem opäť! Ďakujem pekne.
Marek Dukát
Marek Dukát
2024-04-25
Profesionalny pristup. Cez informacny system vidite vysledky testov zariadenia spolu s fotkami, tym padom mate neustale prehlad o tom v akom stave je vase servisovave zariadenie.
filip bartovic
filip bartovic
2024-04-24
Ďakujem za opravu chladenia + vyčistenie.
Ing.Vladimír Biľo
Ing.Vladimír Biľo
2024-04-12
Zatiaľ výborný prístup. A tá rýchlosť riešenia problému....super.
Vlado Ozo
Vlado Ozo
2024-04-12
Maximalna spokojnost
Michael Papsch
Michael Papsch
2024-04-04
Super servis, milý personál a hlavne veľmi ochotný, odporúčam a 5* 👍

Expresný servis a oprava notebookov

Diagnostika zdarma, expresný servis a záruka na riešenie

Diagnostika - expresne a zdarma

Určenie príčin stavu, ktorý klient považuje za poruchový, vypracovanie ponuky na opravu / upgrade. Bežná doba 60 minút. Cena zdarma platí len v prípade osobnej návštevy servisu po predchádzajúcej objednávke cez rezervačný formulár . Ponúkame možnosť vykonať diagnostiku bez návštevy servisu, ak to charakter závady dovoľuje – pomoc na diaľku.
Po rezervácií servisu v stanovený čas prijímací technik prevedie sadu testov / servisných úkonov (na pobočke, alebo na diaľku, prípadne výjazdom) a vydá prijímací protokol a navrhne formu opravy. 

Diagnostika končí vystavením cenovej ponuky, ktorá je platná 14 dní. Po jej odsúhlasení a naskladnení potrebných dielov vykonáme opravu a testovanie. Po úspešnom  ukončení je zákazník notifikovaný zvoleným spôsobom a je dohodnuté prevzatie zariadenia.

„Robíme merania termokamerou, meranie dB metrom, pretestovanie napájania v záťaži i mimo nej, test povrchu disku, test operačnej pamäte a mnohé iné“ 

Výmena vadného dielu

Drvivá väčšina bežných náhradných dielov je skladom, čiže oprava je možná v deň odovzdania na servis. Bežná doba opravy je 60-180 minút podľa náročnosti a charakteru opravy. K cene samotného komponentu je prirátaný poplatok za jeho montáž, pri vybraných zariadeniach je poplatok v cene dielu.
 
Po výmene dielu prebieha testovanie a následné testy softvéru a jeho funkčnosti. Po prevedení opráv sú podľa želania klienta prevedené zálohovacie procesy a zariadenie je pripravené na odovzdanie. Vypracovaná dokumentácia popisuje všetky kroky opravy a slúži spolu s vydanou faktúrou ako podklad napr. pre poisťovne v prípade poistnej udalosti.
.

„Výmena poškodených pevných diskov a pamätí
výmena LCD, klávesnice, touchpadu notebooku
odstránenie oxidácie DPS po vniku kvapaliny,
výmena konektorov a mnohé iné“ 

Riešenie softvérových problémov

Viac ako polovicu porúch generuje chýbajúci, nesprávne inštalovaný, konfigurovaný alebo inak poškodený softvér. Kontrolou aktualizácií, inštaláciou prerekvizít a preverením kompatibility zabezpečíme bezproblémový chod aplikácií, ktoré na svojom zariadení používate. 
 
Kontrolu vykonávame mimo Vášho operačného systému, takže si môžete byť istý, že nám žiadny vírus, ransomvér alebo miner neunikne. Bežná doba opravy 30-180 minút.
 
Po prevedení potrebných zmien testujeme aj hardvérové časti počítača, aby sme si boli istý Vašou spokojnosťou.
.

„Inštalácia operačného systému so zálohou dát pri poškodenom disku (aktivácia, aktualizácia,) prvé spustenie, inštalácia a konfigurácia prehliadača, poštového klienta a všetko čo budete potrebovať“ 

Návrh na zlepšenie / upgrade 

Po odstránení poruchy Vám ponúkneme možnosť pozdvihnúť Vaše zariadenie o level vyššie – ak Vás ponuka zaujme, expresne prevedieme inštaláciu navrhnutých komponentov a Vaše zariadenie bude ako nové. 
 
Až v 70% našich servisných prípadov ukazuje throttling, teda príčina prečo notebook alebo PC nenapĺňa svoj výkonnostný potenciál je v maximálne dvoch pomalých komponentoch. Všetky ponuky na upgrade vykonávame nezáväzne a zdarma.
 
Po vykonaní opravy (podľa záujmu) vypracujeme ponuku na predchádzanie obdobným kolíznym stavom – nech máte o starosť menej. Navrhneme riešenie, ktoré v budúcnosti ochráni Vaše dáta, či hardvér, prípadne zavedieme vzdialený dohľad nad Vašim PC alebo notebookom. 
 

„Inštalácia operačného systému so zálohou dát pri poškodenom disku (aktivácia, aktualizácia,) prvé spustenie, inštalácia a konfigurácia prehliadača, poštového klienta a všetko čo budete potrebovať“ 

Servis notebookov
Servis desktopov
Servis herných konzol
Servis herných konzol

Najčastejšie poruchy a ich identifikácia

servis a oprava počítačov Bratislava

Prejavuje sa najčastejšie : notebook zamŕza, notebook nejde zapnúť, modrá obrazovka smrti, notebook sa vypína po pár sekundách a mnohé iné závady.

Oprava môže zahŕňať od široké spektrum úkonov, ako napríklad externé dobitie batérie, alebo jej výmenu, odstránenie skratu na základnej doske, odstránenie oxidácie, výmena vadného dielu (pamäť, prídavné karty a iné), preto je mimoriadne vhodné, aby zariadenie prešlo našou expresnou bezplatnou diagnostikou, ktorej výsledkom bude vypracovanie cenovej ponuky na odstránenie závady.

Celý článok na túto tému nájdete tu

Chcem sa objednať na bezplatnú diagnostiku

Prejavuje sa najčastejšie : displej nezobrazuje správne obraz / časti obrazu, čiara / čiary cez obraz – line on screen, nekorektné zobrazenie farieb, škvrny na displeji, chyba podsvietenia, obraz bliká, obraz sa stráca, pri prenášaní bliká, pri použití na batériu displej bliká.

Oprava je možná výhradne formou výmeny, pričom náhradné diely pre všetky bežné modely sú skladom, prípadne dostupné do 2 dní od objednávky.

Chcem zistiť cenu výmeny LCD

Prejavuje sa najčastejšie : notebook zamŕza, notebook sa nečakane vypne a následne nejde zapnúť, modrá obrazovka smrti, notebook sa vypína počas hier, padajú aplikácie, reštartovanie počas práce, notebook je pomalý, prepady výkonu v hrách (lagy), sekanie hier.

Oprava je možná repasom chladiaceho okruhu, teda demontážou chladenia, mechanickým čistením, čistením chémiou, čistením pod ultrazvukom, výmenou teplovodivých podložiek (thermalpadov), výmenou pást, aplikáciou tekutého kovu, výmenou systémových ventilátorov. Pred vykonaním servisu vykonáme testy v záťaži, aby  sme nameraneé teploty vedeli porovnať po vykonaní repasu.

Chcem sa objednať na bezplatnú diagnostiku

Prejavu je najčastejšie: chýbajúce tlačidlo – nefunkčné uloženie tlačidla, nefunkčná klávesa pri stlačení, zatlačená klávesa

Oprava formou výmeny podľa modelu zariadenia.

Chcem sa objednať na bezplatnú diagnostiku

Prejavuje sa ako: poškodené pánty, plasty, notebook nejde otvoriť, notebook nejde zavrieť, displej nedrží polohu a mnohé iné.

Celý článok nájdete tu

 

Chcem sa objednať na bezplatnú diagnostiku

Prejavuje sa najčastejšie : notebook neštartuje do plochy, black scrren, zamŕza na logu výrobcu, nepodarilo sa obnoviť systém, nepodarilo sa opraviť systém pomocou automatickej opravy a mnohé iné.

Oprava prebieha po diagnostike stavu systémového pevného disku, ktorý býva najčastejšou príčinou zlyhania operačného systému. Nasleduje kontrola a oprava samotného OS a jeho správne nastavenie.

Chcem sa objednať na bezplatnú diagnostiku

Prejavuje sa najčastejšie : zadávané heslo nepoznám, nefunguje.

Oprava pomocou zmeny hesla, prípadne zálohy dát a reinštalácie OS.

Chcem sa objednať na bezplatnú diagnostiku

Prejavuje sa najčastejšie : nejde pripojiť k bezdôtovej sieti WLAN / Wifi, nenájde sieťové zariadenia, pomalý internet, slabý dosah wifi, sieťový adaptér nepracuje správne

Chcem sa objednať na bezplatnú diagnostiku

Prejavuje sa najčastejšie :notebook funguje len na adaptéry, notebook sa vypína, nedobíja batériu, slabá výdrž, chybný čas a dátum

Oprava formou výmeny

Chcem sa objednať na bezplatnú diagnostiku

obliaty notebook / vniknutie kvapaliny do zariadenia, čistenie oxidácie, notebook sa vypína, reštartuje. Celý článok o tejto problematike nájdete tu

Chcem sa objednať na bezplatnú diagnostiku

Prejavuje sa najčastejšie : notebook je pomalý, zamrźa, prehrieva sa, otvárajú sa okná s reklamami, mám zašifrovanú jednotku a neviem sa dostať k dátam, musím zaplatiť výkupné za svoje dáta.

Chcem sa objednať na bezplatnú diagnostiku

Nenašli ste problém, ktorý chcete vyriešiť?

Kontaktujte nás

ZAVOLAJTE NÁM, POŠLITE WHATSAPP ALEBO NAPÍŠTE

Otváracie hodiny

Mobil:

+421 911 755 311
+421 908 152 579

Whatsapp: +421 911 755 311
E-mail: info@zelenypc.com
Skype: zelenypcba

Otváracie hodiny

Pondelok

11:00-18:00

Utorok

11:00-18:00

Streda

11:00-18:00

Štvrtok

11:00-18:00

Piatok

11:00-18:00

Sobota

Po dohode

Nedeľa

Po dohode

Popíšte nám svoj problém

Odoslaním správy potvrdzujete, že ste sa oboznámili a súhlasíte so spracovaním osobných údajov.