IT služby

Predstavuje spoľahlivého a skúseného partnera pre vaše IT potreby, nech už sú akékoľvek. Poskytujeme komplexné IT riešenia pre malé a stredné podniky, ako aj pre jednotlivcov, s dôrazom na individuálny prístup a rýchlu reakciu na vaše požiadavky. Naši odborníci sú pripravení riešiť problémy spojené s počítačmi, sieťami, softvérom a zabezpečením, aby sme vám umožnili bezstarostné fungovanie vašich technológií. 

Odvírenie a zabepečenie

Riešime problémy s pomalým prehliadaním internetu, nadmerným zobrazovaním reklamám, chybovými hláseniami, pokusmi, alebo krádeźami identity a mnohými inými závadami súviacimi s aktivitou neželaného kódu - vírusov, randsomvérov a iných internetových hrozieb

Licencie pre softvér vybavíme aj na diaľku

Zabezpečujeme nákup, inštaláciu a konfiguráciu / správu licencií od spoločností Microsoft, ESET, Adobe a iných po predchádzajúcej dohode. V cene licencie je jej inštalácia do PC klienta, či už osobne na našich pobočkách alebo bez nutnosti návštevy servisu cez pomoc na diaľku.

Firemná správa IT

Zabezpečíme kompletnú starostlivosť o stávajúcu sieťovú infraštruktúru, vrátane jej doplnenia, rekonfigurácie, ale aj správu a servis jednotlivých používateľských staníc, či serverov. ZelenýPC je partnerom pre firemné IT na kľúč - od vstupného auditu, cez licencie, až po nasadenie techniky.

Oprava PC na diaľku

Služba oprava PC na diaľku ponúka jedinečnú možnosť, ako vyriešiť väčšinu problémov s programami a ich nastavením z pohodlia domova, či práce. Stačí stiahnuť program na umožnenie vzdialeného ovládania PC (je to maximálne bezpečné, nakoľko komunikácia prebieha na šifrovaných serveroch a heslo sa mení každým štartom PC/programu). Podmienkou použitia služby je funkčný operačný systém (Windows, OSX) a pripojenie k internetu.

Zálohovanie a obnova dát

V prípade, že máte podozrenie na stratu dát – napr. počítač neštartuje do plochy, reštartuje sa dookola, flash disk, pamäťová karta, alebo externý pevný disk žiada naformátovanie a podobne, nemusí byť ešte nič stratené, úspešnosť obnovy dosahujeme vo viac ako 90% servisov. Dôležité je zariadenie ďalej nepripájať a nepoužívať, nepokúšať sa o obnovu svojpomocne - neúspešné pokusy o obnovu dramaticky znižujú šance na obnovu dát. U nás máte záruku férového jednania - neúčtujeme žiadny poplatok v prípade neúspešnej obnovy - ak dáta neobnovíme, nič neplatíte

Oprava a úprava PC

Poskytujeme komplexné služby v oblasti opravy, inštalácie, konfigurácie pre operačné systémy Microsoft Windows a Apple OSX. Riešime poruchové stavy po neúspešnej aktualizácií, problémy s registrami, chýbajúcimi a poškodenými systémovými súbormi a mnohé iné. Nezáleží na tom, či je Váš počítač stolný, alebo prenosný, nový, či starší. Naši skúsení technici si poradia s každou výzvou k Vašej maximálnej spokojnosti.