Exkluzívna služba – Pomoc na diaľku

V našom servise ponúkame jedinečnú službu – Pomoc na diaľku. Ak máte problémy s vašim PC, vyriešiť ich teraz dokážete z pohodlia vášho domova.

Základom služby je správne fungujúce pripojenie k internetu – čo ak čítate tento článok, zrejme máte. Ako ďalšie musíte mať vyplnenú rezerváciu na servis. Pomoc na diaľku je realizovaná pomocou programu Teamviewer. Tento program podporuje všetky používané operačné systémy a nie je nutné ho inštalovať. Stačí v prehliadači kliknúť sem a začne sa sťahovanie. Po jeho ukončení súbor otvoríte a opíšte nám svoj problém, navrhnete čas, kedy chcete servis riešiť a pripojíte telefonický kontakt.

Po dohode na chate ( v pravom dolnom rohu stránky) alebo na linke 0911 755 311 sa pripojíme do vášho počítača. To nám musíte však povoliť ako je ukázané aj na obrázku nižšie.

Následne budeme môcť ovládať váš PC pomocou klávesnice a myši. Kontrolu máme do nasledujúceho štartu PC, alebo ukončenia celkového servisu.

Môžete nám ukázať v reálnej prevádzke, čo vás trápi a spolu nájdeme riešenie. Ak by sa problém nepodarilo vyriešiť na diaľku, môžete využiť službu pick up & return. Túto službu u nás ponúkame zdarma. Vaše zariadenie vyzdvihneme a vrátime opravené v rámci Bratislavy – po akceptácii cenovej ponuky na opravu. 

Neváhajte sa na nás obrátiť s prípadným otázkami. 

Zdieľajte tento článok so svojimi priateľmi