Máte spomalený počítač, alebo notebook?

Za spomaleným počítačom nemusí byť jeho vek, alebo slabá výkonnosť. Môže byť napríklad zbytočne zaťažený procesmi, ktoré ani nevyužívate.

Čo väčšinou spôsobuje pomalý počítač alebo notebook? Ako ich zrýchliť?

Spôsobov, ako zrýchliť počítač je niekoľko, dôležité je však hneď na začiatok vedieť, čo spomalenie spôsobuje. Ak si nie ste istí, či je problémom bežanie veľkého množstva programov naraz, prehrievanie, potreba rozšírenia operačnej pamäte, alebo zbytočné využívanie animácií, nechajte si od nás spraviť bezplatnú diagnostiku

Zistíme, čo je konkrétnym problémom vášho zariadenia a vykonáme potrebné nápravy. To všetko u vás doma, u nás na pobočke, alebo online. 

Čo o nás hovoria spokojní zákazníci?

VYNIKAJÚCE
157 recenzie na
Barbora Barutova
Barbora Barutova
2023-02-18
Výborný servis aj komunikácia, príjemná obsluha, všetko zrozumiteľne vysvetlili, určite by som servis odporúčala ďalej.
Maria
Maria
2023-02-17
Vynikajúci servis. Veľmi milý personál, ochotný, odpovedal na otázky bez blbych poznámok a odchádzala som s vyriesenym problémom. Ďakujem ☺️
Viliam Vrba
Viliam Vrba
2023-02-04
Nemôžem dať nič iné ako 5 hviezdičiek. Servis výborný, kvalitný s profesionálnym a férovým prístupom k zákazníkovi.
Karolina Gubišová
Karolina Gubišová
2023-02-01
Vysoko odporúčam. Expresné a odborné vyriešenie problému. Profesionálny prístup, ochota, skvelé poradenstvo. Komunikácia s klientom na vysokej úrovni, všetko je zdokumentované, popísané, vysvetlené v emailovej komunikácii. Pri odovzdávaní ma upozornili na problémy, ktoré môžu nastať so zariadením v budúcnosti a dali mi tipy, ako sa starať o svoje zariadenie, aby malo čo najdlhšiu životnosť. TOP PC servis v Bratislave. Ďakujem za záchranu dát a odborné rady.
Jufi
Jufi
2023-01-31
Som nadmieru spokojný so službami. Pán bol veľmi milí, empatický a zručný. Komunikácia bola jednoducho na inom leveli. Všetko mi bolo dostatočne vysvetlené, vďaka čomu som nemusel mať žiadne otázky aj, keby ich mám určite by mi bolo s radosťou zodpovedané. Ochotný navrhovať riešenia, naozaj, výborný a rýchly servis.
Jaroslav G
Jaroslav G
2023-01-24
Super servis 👍👍👍
Lubor Valencik
Lubor Valencik
2023-01-18
Notebook, ktorý som už považoval za odpísaný dali za 1 den dohromady tak, že je ako nový. Okrem toho som dostal viac užitočných rád
Pavol Kastelovič
Pavol Kastelovič
2023-01-12
Maximálna spokojnosť s opravou laptopu. Pri preberaní do opravy mi bolo všetko podrobne vysvetlené, priebežne som bol detailne informovaný a do 48 hod. !! ma opravený laptop čakal na prevzatie. DOPORUČUJEM !
Boris D
Boris D
2023-01-08
Celé dobre. Odborný a príjemný prístup i samotná oprava za prijateľnú cenu.