Máte spomalený počítač, alebo notebook?

Za spomaleným počítačom nemusí byť jeho vek, alebo slabá výkonnosť. Môže byť napríklad zbytočne zaťažený procesmi, ktoré ani nevyužívate.

Čo väčšinou spôsobuje pomalý počítač alebo notebook? Ako ich zrýchliť?

Spôsobov, ako zrýchliť počítač je niekoľko, dôležité je však hneď na začiatok vedieť, čo spomalenie spôsobuje. Ak si nie ste istí, či je problémom bežanie veľkého množstva programov naraz, prehrievanie, potreba rozšírenia operačnej pamäte, alebo zbytočné využívanie animácií, nechajte si od nás spraviť bezplatnú diagnostiku

Zistíme, čo je konkrétnym problémom vášho zariadenia a vykonáme potrebné nápravy. To všetko u vás doma, u nás na pobočke, alebo online. 

Čo o nás hovoria spokojní zákazníci?

VYNIKAJÚCE
124 recenzie na
Lukáš Steranka
Lukáš Steranka
2022-06-20
Čítaj viac
Richard Krajc
Richard Krajc
2022-06-09
V prípade potreby opravy počítača plne odporúčam navštíviť predajnu ZelenéhoPC. Oprava bola veľmi rýchla a cenovo dostupná. Je vidno, že ju vykonával personál s vysokou odbornosťou a dobrou komunikáciou.
Čítaj viac
Darina Stellerova
Darina Stellerova
2022-06-08
Čítaj viac
Vlado Kalina
Vlado Kalina
2022-06-08
Takto si predstavujem moderný servis aj v IT. Presne, cez web-stránku dohodnutý termín. Akceptácia požiadaviek aj od laika s vysvetlením možných riešení. A výsledok? Moje 16 ročné HPčko chodí ako nové. Vďaka páni.
Čítaj viac
Tomiță
Tomiță
2022-06-07
Skvelý servis, odporúčam : 1, Jednoduché objednanie cez web na presný termín 2. Profesionálny prístup, super komunikácia 3. Rýchly kvalitný servis 4. Prezentácia môjho notebooku pred a po vyčistení
Čítaj viac
Vladimira Bystrianska
Vladimira Bystrianska
2022-06-02
Ďakujem firme Zeleny PC za profesionálny prístup a rýchlu opravu PC. Pozitívne hodnotím bezplatnú diagnostiku na diaľku, navrhnutie riešenia, vyzdvihnutie PC a dodanie do 24 hod. So službou som max. spokojná a servis Zeleny PC určite odporúčam .
Čítaj viac
Patrik Zaťkovič
Patrik Zaťkovič
2022-04-29
Tento servis som navštívil približne pred mesiacom kvôli poškodeniu plastov na kryte môjho notebooku a musím úprimne povedať, že už veľmi dlho som sa nestretol s tak príjemným a profesionálnym prístupom. Môjmu notebooku sa dostalo odbornej pomoci a problém sa veľmi rýchlo vyriešil. Rozhodne tento servis odporúčam či už z hľadiska kvalitného a odborného servisu, alebo z hľadiska príjemného a profesionálneho komunikovania so zákazníkom.
Čítaj viac
Maria Hanusova
Maria Hanusova
2022-03-25
Chcela by som poďakovať za veľmi ochotný a milý prístup pracovníka spoločnosti. Môj počítač bol veľmi rýchlo opravený a ja jednoznačne túto spoločnosť odporúčam.
Čítaj viac
Marek Š
Marek Š
2022-03-24
Prestavba stareho PC na nový bola BEZPROBLEMOVA, chalani su ozaj machri a velmi dobre sa vyznaju vo veciach, čiže vedia velmi dobre poradit. Ospravedlnujem sa za neskoršiu recezniu ale od noveho PC som sa nevedel odtrhnut 😀 😀 😀 Davam 6/5 ;D
Čítaj viac