Prvé spustenie / nastavenie PC

Prvé spustenie resp. nastavenie stávajúceho programového vybavenia je služba, ktorá urobí z fabricky prázdneho / zabloatwareovaného PC zariadenie, ktoré bude plne personalizované a bude reflektovať všetky Vaše požiadavky a vráti mu jeho plný výkon vďaka optimalizácií nastavení.

Obsahuje inštaláciu všetkých potrebných ovládačov jednotlivých komponentov, bežných programov tretích strán (webový prehliadač, poštový klient, multimediálny prehrávač atď) a aktualizáciu stávajúceho programového vybavenia vrátane samotného operačného systému a prerekvizít OS (DirectX, VisualC++ atď).

Po inštalácií /aktualizácií vybavenia prichádza na rad personalizované nastavenie samotného OS (online konto), konfigurácia mailového klienta, kancelárskeho balíka, cloudu, inštalácia zásuvných modulov do prehliadača a prípadne aj inštalácia periférií (obslužný softvér k perifériám).

Celý proces prvého spustenia / nastavenia PC konzultujeme s klientom, pričom je našou prioritou, aby bol klient po celú dobu servisu prítomný (ak si to praje). Službu je možné vykonať aj na diaľku, viac sa dozviete v tomto článku.

Zdieľajte tento článok so svojimi priateľmi