IT služby pre Firmy

Predstavujeme spoľahlivého a skúseného partnera pre vaše IT potreby, bez ohľadu na ich rozsah. Poskytujeme komplexné IT riešenia pre malé a stredné podniky, ako aj pre jednotlivcov, a kladieme dôraz na individuálny prístup a rýchlu reakciu na vaše konkrétne požiadavky. Naši odborníci sú pripravení riešiť problémy týkajúce sa počítačov, sietí, softvéru a zabezpečenia, aby sme vám zabezpečili bezstarostný chod vašich technologických systémov. Vaša spokojnosť je naším cieľom, a sme hrdí, že môžeme byť vaším spoľahlivým partnerom v oblasti IT.

Ponuka pre firemných klientov

IT služby pre Firmy Bratislava

Tvorba korporátnej identity na mieru, dodanie vybavenia, ktoré bude plne reflektovať Vaše požiadavky

Ak pripravujete novú spoločnosť, alebo chcete výrazne zmeniť fungovanie stávajúcej, ste u nás správne  – ZelenýPC B2B Vám ponúka riešenia na kľúč
Prevedieme Vás procesom návrhu logotypu, výberom farebnej škály až po dodanie reálnych brandovaných produktov, ktoré budú reprezentovať Vaše podnikanie. U nás vybavíte všetko potrebné –  od web stránky a jej správy po vývoj informačných systémov na mieru, automatizáciu procesov, či vývoj pluginov na existujúce riešenia na mieru.

Vstupný audit - od inventárneho listu zariadení až po licencie, všetko bez starostí

Ak už podnikáte, prinesieme systém do Vášho IT. Ušetrite financie, zistite / zlegalizujte stav licencií a zvýšte produktivitu svojich zamestnancov.
Súčasťou nami ponúkanej služby vstupného auditu zdarma je aj kontrola užívateľských staníc zamestnancov, ktorou zistíte či informačné prostriedky plne využívajú k svojej pracovnej činnosti a či sa v staniciach nenachádza neželaný softvér a všetky politiky sú správne nastavené – zariadenia sú bezpečné. V prípade, že to bude možné, prevedieme licencie na výhodnejšie varianty, celý proces odkomunikujeme s vydávateľom softvéru a nastavíme business model, ktorý bude pre Vašu spoločnosť najvýhodnejší – môžete tak nákupom našej služby paradoxne ušetriť.

Vzdialený prístup k firemným dátam

Zriadime bezpečné, šifrované pripojenie k firemným dátam odkiaľkoľvek, kedykoľvek
Podľa scenára práce vyriešime pripájanie k úložisku tak, aby boli Vaše privátne dáta mimo koncovej stanice., Neriskujete stratu drahocenných dát, len zariadení samotných. Ponúkame zriadenie prevádzku privátnych cloudových riešení, prístupnosť 24/7 a vytváranie tieňových záloh mimo Vášho firemného enviromentu – v prípade nepredvídateľnej udalosti (požiar, krádež atp.) bude k dispozícií kompletná dátová záloha.

Správa úložísk, serverov, sietí automatizácia procesov, zálohovanie

Efektívnou správou / doplnením existujúcej firemnej infraštruktúry získate benefit v podobe vyššej produktivity práce a ľahšieho benchmarkingu
Dodržiavaním vypracovaného harmonogramu obehu dát v organizácií sa vyhnete kolíziám s nariadením EU (GDPR) a stanete sa dôveryhodnejšími v očiach vašich partnerov i zákazníkov. Navyše nebudete riskovať stratu toho najcennejšieho – firemných dát. Náš tím je pripravený vytvoriť zálohu celých systémov a v prípade havárie nasadiť náhradné zariadenia, aby výpadok v produkcií bol minimálny – samozrejme zdarma. Automatická resp. semi-automatická záloha dát z pracovných staníc na centrálne úložisko vyrieši denné vytváranie záloh a odbremení Vaše technické oddelenie.

SLA - Service licence agreement

Nechajte všetky IT starosti na nás formou výhodných balíkov služieb. 
A získajte vstupný audit zdarma – platí pre nových klientov do 20 staníc. Zmluva Vám zabezpečí nepretržitý dohľad nad infraštruktúrou, riešenie kolíznych stavov a kvalifikovaný personál vždy ochotný pomôcť. Napriek vysokej odbornosti našich technikov stále hovoríme ľudskou rečou a pomôžeme v každej situácií – vyskúšajte nás. Nebudete komunikovať s desiatkami ľudí, ktorých ste nikdy predtým nepočuli, naopak Váš osobný technik si Vás bude dobre pamätať 🙂

HAS - Hardware as service

Zabezpečíme Vašej spoločnosti zariadenia, ktoré potrebujete bez vysokých zriadovacích nákladov.
Finančnú záťaž tak môžete lepšie rozložiť v čase a prostriedky pesmerovať do oblastí, ktoré Vašu spoločnosť posúvajú vpred. Pravidelná obnova firemnej infraštruktúry je nutnosť, ktorá Vám neprinesie žiadne priame finančné benefity, len náklady. Pomocou HAS môžete výdavky rozložiť na 12-36 mesiacov so zárukou bezstarostnosti v prípade poruchy a garanciou, že Vaše zariadenia budú fungovať ako očakávate. Neváhajte nás kontaktovať, naša ponuka nemôže chýbať na Vašom stole v momente rozhodovania. Ponúkame i repasované zariadenia za zlomok ich obstarávacích cien so stále vysokou úžitkovou hodnotou a zaujímavým pomerom ceny/výkonu a spotreby energie.

Klonovanie dát / bezpečné mazanie médií

Pri výmene techniky dokážeme vyhotoviť bitové kópie diskov, čím dramaticky skrátime čas potrebný na nasadenie techniky. Stávajúce pamäťové médiá bezpečne zmažeme, aby Vaše firemné dáta nebolo možné zneužiť.

Disponujeme pokročilými nástojmi na klonovanie diskov (vrátane podpory secure boot) a diskových polí. Prevedieme klonovanie aj veľkých datasetov, migráciu úložísk do nových dátových polí, alebo prevedieme komerčný cloud na Váš osobný – všetko s najvyšším stupňom zabezpečenia.