Všetko, čo potrebujete vedieť o službe Pomoc na diaľku

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Ak Vás zaujala možnosť previesť vybrané servisné, diagnostické, či inštalačné úkony na diaľku, pokračujte v čítaní

Službu môžeme vykonať ak máte správne fungujúce pripojenie k internetu – čo ak čítate tento článok, zrejme máte. Pomoc na diaľku je realizovaná pomocou programu Teamviewer, ktorý podporuje všetky používané operačné systémy a nie je nutné ho inštalovať – stačí v prehliadači kliknúť sem a začne sa sťahovanie, po jeho ukončení súbor otvoríte a opíšte nám svoj problém, navrhnete čas, kedy chcete servis riešiť a pripojíte telefonický kontakt.

Po dohode na chate v pravo dolu alebo na linke 0911 755 311 sa pripojíme do Vášho počítača – musíte nám to však povoliť ako na obrázku nižšie

Následne budeme môcť ovládať Váš PC pomocou klávesnice a myši do nasledujúceho štartu PC, alebo ukončenia servisu.

Môžete nám ukázať v reálnej prevádzke, čo Vás trápi a spolu nájdeme riešenie. Ak by sa to nepodarilo vyriešiť na diaľku, môžete využiť službu pick up & return zdarma, kedy Vaše zariadenie vyzdvihneme a vrátime opravené v rámci Bratislavy – po akceptácii cenovej ponuky na opravu

 

Inštalácia programového vybavenia – ľubovoľný softvér aj licencovaný (v tomto prípade si pripravte obdržané licenčné dáta ako sériové číslo, registračný email a podobne)

Inštalácia ovládača periférií – ak ste zakúpili napr. tlačiareň, alebo VR kit, po správnom fyzickom pripojení k PC prevedieme išntaláciu potrebných softvérových súčastí.

Odvírovanie PC – ak máte podozrenie na zavírený, alebo spomalený PC, dokážeme pomôcť aj na diaľku. Prevedieme testy, odstránime vírusy, prevedieme inštaláciu a zabezpečenie PC.

Zálohovanie dát z PC – vytvoríme zálohu všetkých, alebo vybraných súborov na externé pamäťové médiá alebo cloud, zabezpečíme automatizáciu procesov do budúcnosti.

Zdieľajte tento článok so svojimi priateľmi

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin