Všetko, čo potrebujete vedieť o službe Pomoc na diaľku

Ak Vás zaujala možnosť previesť vybrané servisné, diagnostické, či inštalačné úkony na diaľku, pokračujte v čítaní

Službu môžeme vykonať ak máte správne fungujúce pripojenie k internetu – čo ak čítate tento článok, zrejme máte. Pomoc na diaľku je realizovaná pomocou programu Teamviewer, ktorý podporuje všetky používané operačné systémy a nie je nutné ho inštalovať – stačí v prehliadači kliknúť sem a začne sa sťahovanie, po jeho ukončení súbor otvoríte a opíšte nám svoj problém, navrhnete čas, kedy chcete servis riešiť a pripojíte telefonický kontakt.

Po dohode na chate v pravo dolu alebo na linke 0911 755 311 sa pripojíme do Vášho počítača – musíte nám to však povoliť ako na obrázku nižšie

Následne budeme môcť ovládať Váš PC pomocou klávesnice a myši do nasledujúceho štartu PC, alebo ukončenia servisu.

Môžete nám ukázať v reálnej prevádzke, čo Vás trápi a spolu nájdeme riešenie. Ak by sa to nepodarilo vyriešiť na diaľku, môžete využiť službu pick up & return zdarma, kedy Vaše zariadenie vyzdvihneme a vrátime opravené v rámci Bratislavy – po akceptácii cenovej ponuky na opravu

 

Inštalácia programového vybavenia – ľubovoľný softvér aj licencovaný (v tomto prípade si pripravte obdržané licenčné dáta ako sériové číslo, registračný email a podobne)

Inštalácia ovládača periférií – ak ste zakúpili napr. tlačiareň, alebo VR kit, po správnom fyzickom pripojení k PC prevedieme išntaláciu potrebných softvérových súčastí.

Odvírovanie PC – ak máte podozrenie na zavírený, alebo spomalený PC, dokážeme pomôcť aj na diaľku. Prevedieme testy, odstránime vírusy, prevedieme inštaláciu a zabezpečenie PC.

Zálohovanie dát z PC – vytvoríme zálohu všetkých, alebo vybraných súborov na externé pamäťové médiá alebo cloud, zabezpečíme automatizáciu procesov do budúcnosti.

Zdieľajte tento článok so svojimi priateľmi