Tiché PC na mieru

Keďže u nás je počítač chápaný ako osobný predmet dennej spotreby, našou najvyššou prioritou je aby plne reflektoval požiadavky zákazníka. Preto neponúkame predskladané zostavy, ale každý jednotlivý komponent volíme po predostrení požiadaviek zákazníka. Pre prvotný kontakt je vhodné použiť konfigurátor PC.
Ak máte záujem o cenovú kalkuláciu, kontaktujte nás tu a dohodnite si osobné sedenie v našej novootvorenej pobočke, kde Vám radi navrhneme počítač, ktorý bude skutočne osobný.

Slim klient

6959821Tento druh PC ľahko nahradí Vaše stávajúce PC, pričom spotrebuje mnohonásobne menej elektrickej energie. Je dodávaný s operačným systémom Windows 7 v slovenskej verzií a je vybavený dostatočne výkonnými komponentami pre každodennú prácu s internetom, multimédiami, či kancelárskym balíkom. Vďaka kompaktným rozmerom je možné celé PC namontovať na zadnú stranu LCD monitora (potrebný VESA systém) a tým radikálne ušetríte miesto na pracovnom stole, prípadne si môžete zvoliť aj PC priamo integrované v LCD panely. Všetky nami ponúkané PC majú vo výbave čítačku pamäťových kariet z fotoaparátov a kamier, HDMI výstup pre ľahké pripojenie PC k plazmovému TV, či projektoru.

HTPC (Home Theater Personal Computer)

6674984PC ako domáce kino je produktom vytvoreným na želanie zákazníkov, ktorý preferujú inteligentné zariadenie svojej domácnosti. HTPC dokáže plne nahradiť prehrávač CD, DVD, či Blu-Ray médií, prečíta foto z digitálnych úložíšť (či už sieťových diskov, online galérií, alebo pamäťových kariet/usb kľúčov). Tu však jeho schopnosti zďaleka nekončia. Vďaka možnosti vybavenia digitálnym tunerom je možné príjmať televízne vysielanie a rádiá v digitálnej kvalite, vďaka plnej integrácií internetového prehliadača nahradí PC, či notebook. Všetky tieto služby je možné ovládať jednoducho bez použitia prídavných periférií - vystačíte si s diaľkovým ovládaním, ktoré je často súčasťou predajného balenia.
Medzi najvýznamnejšie prednosti tohto riešenia patrí úspora počiatočných investícií (keďže nahrádza množstvo zariadení) a nízka spotreba. Doporučujeme spolu so sieťovým dátovým úložiskom NAS.
Nezanedbateľným faktorom je aj mimoriadne efektný vzhľad, ktorý je možné korigovať vzhľadom na okolité vybavenie domácnosti.

Herné PC

8008950Počítače s primárnym určením na hranie najmodernejších hier sa vyznačujú hlavne vysokým výkonom štvor až osem jadrového procesora spolu s najmodernejším grafickým procesorom a extrémne výkonným diskom bez mechanických častí (SSD) pre minimálne odozvy systému. Spotreba elektrickej energie hrá len malú rolu, avšak ak si necháte herné PC navrhnúť u nás, máte istotu, že na enviromentálnu stránku návrhu bude kladený dôraz rovnako ako na výkon. Na požiadanie vieme navrhnúť a modifikovať PC tak, aby sa minimalizovali emisie (najmä hluk), prípadne ho vybaviť grafickými motívmi podľa želania zákazníka technikou airbrush. Nechajte sa inšpirovať realizáciami v galérií ,alebo si nechajte vypracovať cenovú ponuku a vizuál - samozrejme zdarma.

Tablety/Ultrabook-y/UMPC

5807704Tablety a ultra prenosné PC tvoria kategóriu prístrojov pre mobilných profesionálov, ktorý kladú mobilitu na prvé miesto. Výdrž zariadení je spravidla mnohonásobne vyššia ako u notebookov, odozva nižšia a konektivita neobvykle široká (3G modem pre pripojenie do internetu kdekoľvek pomocou SIM karty, výkonná WLAN triedy n a pod.). Po dovybavení dokovacou stanicou sa stáva zo zariadenia plnohodnotný PC, takže dokáže nahradiť aj niekoľko počítačov /typicky PC v práci a doma). Vďaka HDMI portu sa vynikajúco hodí na prezentácie, či ako archív dôležitých dát. Primárne určenie je na prehliadanie obsahu, nie na jeho vytváranie, ako je tomu v prípade notebookov a ultrabookov.
Medzi hlavné prednosti týchto zariadení patrí aj kvalitný dotykový panel ISP/MWA a pod., ktorý má neporovnateľne väčšie pozorovacie uhly, vernejšie farebné podanie a rovnomernejšie podsvietenie.