Vyberte si z našich

služieb:

Máte problémy s PC, notebookom alebo telefónom?

Ochrana súkromia online

Dodáme a nainštalujeme VPN od rôznych dodávateľov, aby bola Vaša online aktivita naozaj súkromná. Ponúkame možnosť konfigurácie osobných hardvérových i softvérových firewallov, antivírov s rezidenčnými štítmi.

Zálohovanie a ochrana dát

Navrhneme zálohovací proces, dohliadneme na jeho automatizáciu. Dáta uchováme podľa potreby na rôznych bezpečných miestach s neobmedzeným prístupom 24/7. Ponúkame možnosť vykonania jednorázovej zálohy na prinesené médium.

Oprava a úprava PC

Riešime všetky druhy problémov s PC. Od nastavenia programov, prístupu do emailu, či internetu až po výmenu hardvéru, upgrade. Všetko expresne a za výborné ceny.

Obnova dát z poškodených médií

Obnova dát z poškodených pamäťových médií - pri neúspešnej obnove neplatíte nič.

Pomoc na diaľku

Našim zákazníkom ponúkame pomoc cez vzdialenú správu - bez nutnosti doručenia, či návštevy výjazdového technika vyriešime množstvo požiadaviek za výhodných podmienok.

Oprava Windows

Opravy, reinštalácie všetkých verzií operačných systémov, upgrade, downgrade, nastavenie. Dodanie licencie za bezkonkurenčných podmienok - legalizujte Váš softvér za výhodnú cenu.

Zariadenia Apple

Upgrade, downgrade, údržba. Všetky druhy opráv, reinštalácie a poradenstvo. Ten najlepší servisný partner pre Váš Macbook, či iPhone/iPAD. Všetko expresne a za skvelých podmienok.

Šrotovné na IT

Pri kúpe nového zariadenia toho istého typu odpočítame výhodnú výkupnú cenu za Vaše staré zariadenie a preberieme záruky za jeho stav. Samozrejme ho zbavíme bezpečne Vašich dát. Zbavte sa starostí s predajom a užívajte si nový výrobok za najlepších podmienok.

Návrh a montáž audio video / KMS

Nezáleží na tom, či potrebujete ozvučiť interiér, alebo exteriér, obraz premietať na projektore, či zobrazovať na niekoľkých TV naraz. Náš tím skúsených pracovníkov Vám vyhovie k spokojnosti. Všetko na kľúč, bez starostí a za skvelé ceny.

Čo o nás hovoria spokojní zákazníci?

VYNIKAJÚCE
124 recenzie na
Lukáš Steranka
Lukáš Steranka
2022-06-20
Čítaj viac
Richard Krajc
Richard Krajc
2022-06-09
V prípade potreby opravy počítača plne odporúčam navštíviť predajnu ZelenéhoPC. Oprava bola veľmi rýchla a cenovo dostupná. Je vidno, že ju vykonával personál s vysokou odbornosťou a dobrou komunikáciou.
Čítaj viac
Darina Stellerova
Darina Stellerova
2022-06-08
Čítaj viac
Vlado Kalina
Vlado Kalina
2022-06-08
Takto si predstavujem moderný servis aj v IT. Presne, cez web-stránku dohodnutý termín. Akceptácia požiadaviek aj od laika s vysvetlením možných riešení. A výsledok? Moje 16 ročné HPčko chodí ako nové. Vďaka páni.
Čítaj viac
Tomiță
Tomiță
2022-06-07
Skvelý servis, odporúčam : 1, Jednoduché objednanie cez web na presný termín 2. Profesionálny prístup, super komunikácia 3. Rýchly kvalitný servis 4. Prezentácia môjho notebooku pred a po vyčistení
Čítaj viac
Vladimira Bystrianska
Vladimira Bystrianska
2022-06-02
Ďakujem firme Zeleny PC za profesionálny prístup a rýchlu opravu PC. Pozitívne hodnotím bezplatnú diagnostiku na diaľku, navrhnutie riešenia, vyzdvihnutie PC a dodanie do 24 hod. So službou som max. spokojná a servis Zeleny PC určite odporúčam .
Čítaj viac
Patrik Zaťkovič
Patrik Zaťkovič
2022-04-29
Tento servis som navštívil približne pred mesiacom kvôli poškodeniu plastov na kryte môjho notebooku a musím úprimne povedať, že už veľmi dlho som sa nestretol s tak príjemným a profesionálnym prístupom. Môjmu notebooku sa dostalo odbornej pomoci a problém sa veľmi rýchlo vyriešil. Rozhodne tento servis odporúčam či už z hľadiska kvalitného a odborného servisu, alebo z hľadiska príjemného a profesionálneho komunikovania so zákazníkom.
Čítaj viac
Maria Hanusova
Maria Hanusova
2022-03-25
Chcela by som poďakovať za veľmi ochotný a milý prístup pracovníka spoločnosti. Môj počítač bol veľmi rýchlo opravený a ja jednoznačne túto spoločnosť odporúčam.
Čítaj viac
Marek Š
Marek Š
2022-03-24
Prestavba stareho PC na nový bola BEZPROBLEMOVA, chalani su ozaj machri a velmi dobre sa vyznaju vo veciach, čiže vedia velmi dobre poradit. Ospravedlnujem sa za neskoršiu recezniu ale od noveho PC som sa nevedel odtrhnut 😀 😀 😀 Davam 6/5 ;D
Čítaj viac