Vyberte si z našich

služieb:

Ochrana súkromia online

Ponúkame komplexný bezpečnostný audit pre jednotlivca i firemnú sféru. Vypracujeme SWOT analýzu na základe ktorej sa viac nemusíte obávať o svoje privátne dáta.

Zálohovanie a ochrana dát

Navrhneme zálohovací proces, dohliadneme na jeho automatizáciu. Dáta uchováme podľa potreby na rôznych bezpečných miestach s neobmedzeným prístupom 24/7.

Oprava a úprava PC

Riešime všetky druhy problémov s PC. Od nastavenia programov, prístupu do emailu, či internetu až po výmenu hardvéru, upgrade. Všetko expresne a za výborné ceny.

Likvidácia dát

Ponúkame komplexnú služby zbavenia dát na všetkých typoch digitálnych nosičov pri použití najvyšších priemyselných štandardov. Vypracujeme bezpečnostný projekt pre ochranu vašich digitálnych svetov.

Pomoc na diaľku

Našim zákazníkom ponúkame pomoc cez vzdialenú správu - bez nutnosti doručenia, či návštevy výjazdového technika vyriešime množstvo požiadaviek za výhodných podmienok.

Oprava Windows

Opravy, reinštalácie všetkých verzií operačných systémov, upgrade, downgrade, nastavenie. Dodanie licencie za bezkonkurenčných podmienok - legalizujte Váš softvér za výhodnú cenu.

Zariadenia Apple

Upgrade, downgrade, údržba. Všetky druhy opráv, reinštalácie a poradenstvo. Ten najlepší servisný partner pre Váš Macbook, či iPhone/iPAD. Všetko expresne a za skvelých podmienok.

Šrotovné na IT

Pri kúpe nového zariadenia toho istého typu odpočítame výhodnú výkupnú cenu za Vaše staré zariadenie a preberieme záruky za jeho stav. Samozrejme ho zbavíme bezpečne Vašich dát. Zbavte sa starostí s predajom a užívajte si nový výrobok za najlepších podmienok.

Návrh a montáž audio video

Nezáleží na tom, či potrebujete ozvučiť interiér, alebo exteriér, obraz premietať na projektore, či zobrazovať na niekoľkých TV naraz. Náš team skúsených montážnikov Vám vyhovie k spokojnosti. Všetko na kľúč, bez starostí a za skvelé ceny.