Vyberte si z našich

služieb:

Máte problémy s PC, notebookom alebo telefónom?

Ochrana súkromia online

Dodáme a nainštalujeme VPN od rôznych dodávateľov, aby bola Vaša online aktivita naozaj súkromná. Ponúkame možnosť konfigurácie osobných hardvérových i softvérových firewallov, antivírov s rezidenčnými štítmi.

Zálohovanie a ochrana dát

Navrhneme zálohovací proces, dohliadneme na jeho automatizáciu. Dáta uchováme podľa potreby na rôznych bezpečných miestach s neobmedzeným prístupom 24/7. Ponúkame možnosť vykonania jednorázovej zálohy na prinesené médium.

Oprava a úprava PC

Riešime všetky druhy problémov s PC. Od nastavenia programov, prístupu do emailu, či internetu až po výmenu hardvéru, upgrade. Všetko expresne a za výborné ceny.

Obnova dát z poškodených médií

Obnova dát z poškodených pamäťových médií - pri neúspešnej obnove neplatíte nič.

Pomoc na diaľku

Našim zákazníkom ponúkame pomoc cez vzdialenú správu - bez nutnosti doručenia, či návštevy výjazdového technika vyriešime množstvo požiadaviek za výhodných podmienok.

Oprava Windows

Opravy, reinštalácie všetkých verzií operačných systémov, upgrade, downgrade, nastavenie. Dodanie licencie za bezkonkurenčných podmienok - legalizujte Váš softvér za výhodnú cenu.

Zariadenia Apple

Upgrade, downgrade, údržba. Všetky druhy opráv, reinštalácie a poradenstvo. Ten najlepší servisný partner pre Váš Macbook, či iPhone/iPAD. Všetko expresne a za skvelých podmienok.

Šrotovné na IT

Pri kúpe nového zariadenia toho istého typu odpočítame výhodnú výkupnú cenu za Vaše staré zariadenie a preberieme záruky za jeho stav. Samozrejme ho zbavíme bezpečne Vašich dát. Zbavte sa starostí s predajom a užívajte si nový výrobok za najlepších podmienok.

Návrh a montáž audio video / KMS

Nezáleží na tom, či potrebujete ozvučiť interiér, alebo exteriér, obraz premietať na projektore, či zobrazovať na niekoľkých TV naraz. Náš tím skúsených pracovníkov Vám vyhovie k spokojnosti. Všetko na kľúč, bez starostí a za skvelé ceny.

Čo o nás hovoria spokojní zákazníci?

VYNIKAJÚCE
157 recenzie na
Barbora Barutova
Barbora Barutova
2023-02-18
Výborný servis aj komunikácia, príjemná obsluha, všetko zrozumiteľne vysvetlili, určite by som servis odporúčala ďalej.
Maria
Maria
2023-02-17
Vynikajúci servis. Veľmi milý personál, ochotný, odpovedal na otázky bez blbych poznámok a odchádzala som s vyriesenym problémom. Ďakujem ☺️
Viliam Vrba
Viliam Vrba
2023-02-04
Nemôžem dať nič iné ako 5 hviezdičiek. Servis výborný, kvalitný s profesionálnym a férovým prístupom k zákazníkovi.
Karolina Gubišová
Karolina Gubišová
2023-02-01
Vysoko odporúčam. Expresné a odborné vyriešenie problému. Profesionálny prístup, ochota, skvelé poradenstvo. Komunikácia s klientom na vysokej úrovni, všetko je zdokumentované, popísané, vysvetlené v emailovej komunikácii. Pri odovzdávaní ma upozornili na problémy, ktoré môžu nastať so zariadením v budúcnosti a dali mi tipy, ako sa starať o svoje zariadenie, aby malo čo najdlhšiu životnosť. TOP PC servis v Bratislave. Ďakujem za záchranu dát a odborné rady.
Jufi
Jufi
2023-01-31
Som nadmieru spokojný so službami. Pán bol veľmi milí, empatický a zručný. Komunikácia bola jednoducho na inom leveli. Všetko mi bolo dostatočne vysvetlené, vďaka čomu som nemusel mať žiadne otázky aj, keby ich mám určite by mi bolo s radosťou zodpovedané. Ochotný navrhovať riešenia, naozaj, výborný a rýchly servis.
Jaroslav G
Jaroslav G
2023-01-24
Super servis 👍👍👍
Lubor Valencik
Lubor Valencik
2023-01-18
Notebook, ktorý som už považoval za odpísaný dali za 1 den dohromady tak, že je ako nový. Okrem toho som dostal viac užitočných rád
Pavol Kastelovič
Pavol Kastelovič
2023-01-12
Maximálna spokojnosť s opravou laptopu. Pri preberaní do opravy mi bolo všetko podrobne vysvetlené, priebežne som bol detailne informovaný a do 48 hod. !! ma opravený laptop čakal na prevzatie. DOPORUČUJEM !
Boris D
Boris D
2023-01-08
Celé dobre. Odborný a príjemný prístup i samotná oprava za prijateľnú cenu.