servis V ZELENÝ PC

prvá pomoc pre pokazený PC, notebook a mobil

Servis notebookov
Servis desktopov
Servis herných konzol

Diagnostika - expresne a zdarma

Určenie príčin stavu, ktorý klient považuje za poruchový, vypracovanie ponuky na opravu / upgrade. Bežná doba 60 minút. Cena zdarma platí len v prípade osobnej návštevy servisu po predchádzajúcej objednávke cez rezervačný formulár . Možnosť vykonať diagnostiku bez návštevy servisu, ak to charakter závady dovoľuje – pomoc na diaľku.
Po rezervácií servisu v stanovený čas prijímací technik prevedie sadu testov / servisných úkonov (na pobočke, alebo na diaľku, prípadne výjazdom) a vydá prijímací protokol a navrhne formu opravy. Diagnostika končí vystavením cenovej ponuky, ktorá je platná 14 dní. Po jej odsúhlasení a naskladnení potrebných dielov vykonáme opravu a testovanie. Po úspešnom  ukončení je zákazník notifikovaný zvoleným spôsobom a je dohodnuté prevzatie zariadenia.
merania thermokamerou, meranie dB metrom, pretestovanie napájania v záťaži i mimo nej, test povrchu disku, test operačnej pamäte a mnohé iné
Previous slide
Next slide

Výmena vadného dielu

Drvivá väčšina bežných náhradných dielov je skladom, čiže oprava je možná v deň odovzdania na servis. Bežná doba opravy je 60-180 minút podľa náročnosti a charakteru opravy. K cene samotného komponentu je prirátaný poplatok za jeho montáž, pri vybraných zariadeniach je poplatok v cene dielu.
 
Po výmene dielu prebieha testovanie a následné testy softvéru a jeho funkčnosti. Po prevedení opráv sú podľa želania klienta prevedené zálohovacie procesy a zariadenie je pripravené na odovzdanie. Vypracovaná dokumentácia popisuje všetky kroky opravy a slúži spolu s vydanou faktúrou ako podklad napr. pre poisťovne v prípade poistnej udalosti.
.
výmena poškodených pevných diskov a pamätí výmena LCD, klávesnice, touchpadu notebooku odstránenie oxidácie DPS po vniku kvapaliny, výmena konektorov a mnohé iné
Previous slide
Next slide

Riešenie softvérových problémov

Viac ako polovicu porúch generuje chýbajúci, nesprávne inštalovaný, konfigurovaný alebo inak poškodený softvér. Kontrolou aktualizácií, inštaláciou prerekvizít a preverením kompatibility zabezpečíme bezproblémový chod aplikácií, ktoré na svojom zariadení používate. Kontrolu vykonávame mimo Vášho operačného systému, takže si môžete byť istý, že nám žiadny vírus, ransomvér alebo miner neunikne. Bežná doba opravy 30-180 minút.
 
Po prevedení potrebných zmien testujeme aj hardvérové časti počítača, aby sme si boli istý Vašou spokojnosťou.
.
inštalácia operačného systému so zálohou dát pri poškodenom disku (aktivácia, aktualizácia,) prvé spustenie, inštalácia a konfigurácia prehliadača, poštového klienta a mnohé iné
Previous slide
Next slide

Návrh na zlepšenie / upgrade 

Po odstránení poruchy Vám ponúkneme možnosť pozdvihnúť Vaše zariadenie o level vyššie – ak Vás ponuka zaujme, expresne prevedieme inštaláciu navrhnutých komponentov a Vaše zariadenie bude ako nové. Bežná doba opravy 30-180 minút.
Až v 70% našich servisných prípadov ukazuje,  že úzke hrdlo, teda príčina prečo notebook alebo PC nenapĺňa svoj výkonnostný potenciál je v maximálne dvoch pomalých komponentoch. Nekupujte nový PC / notebook, vhodný upgrade urobí rovnakú službu za zlomok ceny. Všetky ponuky na upgrade vykonávame nezáväzne a zdarma.
inštalácia SSD / NVMe disku, rozšírenie operačnej pamäte, výmena CPU alebo GPU, a i.
Previous slide
Next slide

Návrh na predchádzanie poruchám

Po vykonaní opravy (podľa záujmu) vypracujeme ponuku na predchádzanie obdobným kolíznym stavom – nech máte o starosť menej. Navrhneme riešenie, ktoré v budúcnosti ochráni Vaše dáta, či hardvér, prípadne zavedieme vzdialený dohľad nad Vašim PC alebo notebookom. Bežná doba opravy 30-120 minút.
v prípade problémov inštalujeme monitorovací softvér, pridáme zariadenie pod našu vzdialenú správu, preberieme licencie na antivír
Previous slide
Next slide