Oprava a servis PC

Nájdeme spoľahlivé riešenia pre všetky druhy problémov s vaším počítačom. Väčšina náhradných dielov skladom, expresný servis bez príplatku. Ponúkame servis pre značkové PC, ale aj pre PC na mieru – špecializujeme sa na problémy s hernými, či rendrovacími PC, odstránenie problémov so stabilitou, prehrievaním a mnohé iné.

Vstupná diagnostika zdarma

Vstupná bezplatná diagnostika zahŕňa určenie príčin stavu, ktorý klient považuje za poruchový, vypracovanie ponuky na opravu / upgrade. Bežná doba 60 minút. Cena zdarma platí len v prípade osobnej návštevy servisu po predchádzajúcej objednávke cez rezervačný formulár . Ponúkame možnosť vykonať diagnostiku bez návštevy servisu, ak to charakter závady dovoľuje – pomoc na diaľku.

Rýchlosť, spoľahlivosť a skúsenosti

Najlepšie hodnotený IT servis v bratislave

Martina Borisovna
Martina Borisovna
2023-08-27
Rýchly, transparentný a profesionálny prístup. Maximálna spokojnosť.
Jo_ Ker
Jo_ Ker
2023-08-26
Perfektný servis! Prekvapil ma veľmi milý a veľmi profesionálny prístup personálu. Vyskratovala mi základová doska, chalani mi ju odviezli do Alzy na reklamáciu a následne mi zabezpečili novú (keďže tu ktorú som mal už v Alze na sklade nemali) namontovali a dokonca počas testov ešte odhalili závadu na M.2 disku. Odporúčam nie všetkými desiatimi ale dvadsiatimi pristami.
Иван Король
Иван Король
2023-08-22
Неймовірно крутий сервіс! 6/5! Ремонтував ігровий ноутбук ASUS ROG. В інших сервісних мій ноутбук уже хоронили або пропонували заміну материнської плати без гарантії за космічні гроші. Тут хлопці знайшли конкретну причину та полагодили за "розумні" кошти. В додаток пояснило чому це відбулося, як обслуговувати та інше. І дали рік гарантії після ремонту. Ну і "вишенька на торті" це повна фото документація під час всього процесу ремонту в особистому кабінеті з можливістю задавати питання в реальному часі. Також ноутбук почистили та нанесли метал-пасту (в інших сервісних мені навіть не казали, що мій ноут потребує не термопасту, а метал-пасту). Внизу додам фото до та після ремонту. Однозначно рекомендую!
Jakub Hanzl
Jakub Hanzl
2023-08-09
Nadmieru spokojný v každom jednom ohľade s chalanmi zo ZelenýPC. Od prijatia na servis, prvej diagnózy, cez transparetný proces opravy, komunikáciu, až po záverečné skoro hodinové výsvetľenie toho, prečo daná chyba nastala, čo spôsobila, ako sa jej vyvarovať. Problém grafickej karty bol od prijatia na servis, od diagnostiky, objednania nových komponentov, inštalácie a testovania vyriešný do 48h. Komunikácia 10/10 Transparentnosť procesu 10/10 Odbornosť 10/10
Роман Савка
Роман Савка
2023-08-07
Ремонтував ноутбук asus.Найкращий сервіс пк в Братіславі.Швидко,якісно, з гарантіею.Сервіс обслуговування на най вищому рівні...
hela
hela
2023-08-03
Zatial vynikajuce - servis a hlavne komunikacia je splneny sen laickeho uzivatela PC s IT odbornikom (co je casty problem pri strete so starsou generaciou a k tomu este aj zenou...) Odisla som nielen s opravenym PC ale aj s novymi inspiraciami. 🙂
Márk Csivre
Márk Csivre
2023-07-28
-proklientsky prístup -odbornost -ochota Potreboval som rýchlo servis Pc na diaľku, pracovník bol ochotný mi poradiť aj mimo otváracích hodín. Bol som príjemne prekvapený. Ďakujem
Bruva Michal
Bruva Michal
2023-07-27
Príjemný prístup a rychla oprava.

Expresná oprava a servis PC

Diagnostika zdarma, expresný servis a záruka na riešenie

Diagnostika - expresne a zdarma

Určenie príčin stavu, ktorý klient považuje za poruchový, vypracovanie ponuky na opravu / upgrade. Bežná doba 60 minút. Cena zdarma platí len v prípade osobnej návštevy servisu po predchádzajúcej objednávke cez rezervačný formulár . Ponúkame možnosť vykonať diagnostiku bez návštevy servisu, ak to charakter závady dovoľuje – pomoc na diaľku.
Po rezervácií servisu v stanovený čas prijímací technik prevedie sadu testov / servisných úkonov (na pobočke, alebo na diaľku, prípadne výjazdom) a vydá prijímací protokol a navrhne formu opravy. 

Diagnostika končí vystavením cenovej ponuky, ktorá je platná 14 dní. Po jej odsúhlasení a naskladnení potrebných dielov vykonáme opravu a testovanie. Po úspešnom  ukončení je zákazník notifikovaný zvoleným spôsobom a je dohodnuté prevzatie zariadenia.

„Robíme merania termokamerou, meranie dB metrom, pretestovanie napájania v záťaži i mimo nej, test povrchu disku, test operačnej pamäte a mnohé iné“ 

Výmena vadného dielu

Drvivá väčšina bežných náhradných dielov je skladom, čiže oprava je možná v deň odovzdania na servis. Bežná doba opravy je 60-180 minút podľa náročnosti a charakteru opravy. K cene samotného komponentu je prirátaný poplatok za jeho montáž, pri vybraných zariadeniach je poplatok v cene dielu.
 
Po výmene dielu prebieha testovanie a následné testy softvéru a jeho funkčnosti. Po prevedení opráv sú podľa želania klienta prevedené zálohovacie procesy a zariadenie je pripravené na odovzdanie. Vypracovaná dokumentácia popisuje všetky kroky opravy a slúži spolu s vydanou faktúrou ako podklad napr. pre poisťovne v prípade poistnej udalosti.
.

„Výmena poškodených pevných diskov a pamätí
výmena LCD, klávesnice, touchpadu notebooku
odstránenie oxidácie DPS po vniku kvapaliny,
výmena konektorov a mnohé iné“ 

Riešenie softvérových problémov

Viac ako polovicu porúch generuje chýbajúci, nesprávne inštalovaný, konfigurovaný alebo inak poškodený softvér. Kontrolou aktualizácií, inštaláciou prerekvizít a preverením kompatibility zabezpečíme bezproblémový chod aplikácií, ktoré na svojom zariadení používate. 
 
Kontrolu vykonávame mimo Vášho operačného systému, takže si môžete byť istý, že nám žiadny vírus, ransomvér alebo miner neunikne. Bežná doba opravy 30-180 minút.
 
Po prevedení potrebných zmien testujeme aj hardvérové časti počítača, aby sme si boli istý Vašou spokojnosťou.
.

„Inštalácia operačného systému so zálohou dát pri poškodenom disku (aktivácia, aktualizácia,) prvé spustenie, inštalácia a konfigurácia prehliadača, poštového klienta a všetko čo budete potrebovať“ 

Návrh na zlepšenie / upgrade 

Po odstránení poruchy Vám ponúkneme možnosť pozdvihnúť Vaše zariadenie o level vyššie – ak Vás ponuka zaujme, expresne prevedieme inštaláciu navrhnutých komponentov a Vaše zariadenie bude ako nové. 
 
Až v 70% našich servisných prípadov ukazuje throttling, teda príčina prečo notebook alebo PC nenapĺňa svoj výkonnostný potenciál je v maximálne dvoch pomalých komponentoch. Všetky ponuky na upgrade vykonávame nezáväzne a zdarma.
 
Po vykonaní opravy (podľa záujmu) vypracujeme ponuku na predchádzanie obdobným kolíznym stavom – nech máte o starosť menej. Navrhneme riešenie, ktoré v budúcnosti ochráni Vaše dáta, či hardvér, prípadne zavedieme vzdialený dohľad nad Vašim PC alebo notebookom. 
 

„Inštalácia operačného systému so zálohou dát pri poškodenom disku (aktivácia, aktualizácia,) prvé spustenie, inštalácia a konfigurácia prehliadača, poštového klienta a všetko čo budete potrebovať“ 

Herný / renderovací PC na mieru

Tento najčastejšie zostavovaný PC na mieru disponuje výkonnými komponentami bežného segmentu.

  • Všetko je podriadené nekompromisnému výkonu viacjadrových procesorov s vysokým singlecore výkonom (taktom na jadro – 5GHz+) a viacerými výkonnými grafickými kartami.
  • Umožňuje prevádzku virtuálnej reality, streamovania a môže obsahovať systém vodného chladenia
  • Každý u nás zostavený PC disponuje prestížnym Platinovým certifikátom stability
PC na mieru
Servis notebookov
Servis desktopov
Servis herných konzol
Servis herných konzol

Najčastejšie poruchy a ich identifikácia

servis a oprava notebookov Bratislava

Prejavuje sa najčastejšie : PC zamŕza, nejde zapnúť, modrá obrazovka smrti, počítač sa vypína po pár sekundách a mnohé iné závady.

Oprava môže zahŕňať od široké spektrum úkonov, ako napríklad : odstránenie skratu na základnej doske resp. jej nastavenie, či výmenu, odstránenie oxidácie, výmena vadného dielu (pamäť, prídavné karty a iné), výmena napájacieho zdroja a mnohé iné, preto je mimoriadne vhodné, aby zariadenie prešlo našou expresnou bezplatnou diagnostikou, ktorej výsledkom bude vypracovanie cenovej ponuky na odstránenie závady.

Chcem sa objednať na bezplatnú diagnostiku

Prejavuje sa najčastejšie : počitač nezobrazuje správne obraz / časti obrazu, čiara / čiary cez obraz – line on screen, nekorektné zobrazenie farieb, artefakty v obraze, zelený šum

Oprava je možná  formou výmeny, alebo opravy ak to charakter závady dovoľuje. Náhradné diely pre všetky bežné modely sú skladom, prípadne dostupné do 2 dní od objednávky.

Chcem zistiť cenu výmeny

Prejavuje sa najčastejšie : počítač zamŕza, PC nejde zapnúť dow Windows, modrá obrazovka smrti, PC sa vypína / je v nekonečnej slučke pokusov o opravu štartovania a mnohé iné

Chcem sa objednať na bezplatnú diagnostiku

Prejavuje sa najčastejšie : PC neštartuje do plochy, black scrren, zamŕza na logu výrobcu, nepodarilo sa obnoviť systém, nepodarilo sa opraviť systém

Chcem sa objednať na bezplatnú diagnostiku

Prejavuje sa najčastejšie : neznáme heslo do OS, heslo do lokálneho konta, konta live, chýbajúce heslo Bitlocker a mnohé iné

Chcem sa objednať na bezplatnú diagnostiku

nejde pripojiť k bezdôtovej sieti WLAN / Wifi, nenájde sieťové zariadenia, pomalý internet, slabý dosah wifi, sieťový adaptér nepracuje správne

Chcem sa objednať na bezplatnú diagnostiku

Prejavuje sa najčastejšie : notebook je pomalý, zamrźa, prehrieva sa, otvárajú sa okná s reklamami

Chcem sa objednať na bezplatnú diagnostiku

Kontaktujte nás

ZAVOLAJTE NÁM, POŠLITE WHATSAPP ALEBO NAPÍŠTE

Otváracie hodiny

Mobil:

+421 911 755 311
+421 908 152 579

Whatsapp: +421 911 755 311
E-mail: info@zelenypc.com
Skype: zelenypcba

Otváracie hodiny

Pondelok

11:00-18:00

Utorok

11:00-18:00

Streda

11:00-18:00

Štvrtok

11:00-18:00

Piatok

11:00-18:00

Sobota

Po dohode

Nedeľa

Po dohode

Popíšte nám svoj problém

Odoslaním správy potvrdzujete, že ste sa oboznámili a súhlasíte so spracovaním osobných údajov.