Servis & Oprava: ps4, ps5, Xbox a Xbox one

Ponúkame vám servis a opravy hráčskych konzol. Sme odborníci na rôzne herné systémy a sme pripravení poskytnúť vám rýchle a spoľahlivé riešenia pre vaše  zariadenie. Zabezpečíme vám napríklad výmenu vadnej optickej mechaniky, poškodeného konektora, či repas chladenia. Všetko expresne a za príjemnú cenu.

Potrebujete pomôcť? Ozvite sa nám

Rýchlosť, spoľahlivosť a skúsenosti

Najlepšie hodnotený IT servis v bratislave

Martina Borisovna
Martina Borisovna
2023-08-27
Rýchly, transparentný a profesionálny prístup. Maximálna spokojnosť.
Jo_ Ker
Jo_ Ker
2023-08-26
Perfektný servis! Prekvapil ma veľmi milý a veľmi profesionálny prístup personálu. Vyskratovala mi základová doska, chalani mi ju odviezli do Alzy na reklamáciu a následne mi zabezpečili novú (keďže tu ktorú som mal už v Alze na sklade nemali) namontovali a dokonca počas testov ešte odhalili závadu na M.2 disku. Odporúčam nie všetkými desiatimi ale dvadsiatimi pristami.
Иван Король
Иван Король
2023-08-22
Неймовірно крутий сервіс! 6/5! Ремонтував ігровий ноутбук ASUS ROG. В інших сервісних мій ноутбук уже хоронили або пропонували заміну материнської плати без гарантії за космічні гроші. Тут хлопці знайшли конкретну причину та полагодили за "розумні" кошти. В додаток пояснило чому це відбулося, як обслуговувати та інше. І дали рік гарантії після ремонту. Ну і "вишенька на торті" це повна фото документація під час всього процесу ремонту в особистому кабінеті з можливістю задавати питання в реальному часі. Також ноутбук почистили та нанесли метал-пасту (в інших сервісних мені навіть не казали, що мій ноут потребує не термопасту, а метал-пасту). Внизу додам фото до та після ремонту. Однозначно рекомендую!
Jakub Hanzl
Jakub Hanzl
2023-08-09
Nadmieru spokojný v každom jednom ohľade s chalanmi zo ZelenýPC. Od prijatia na servis, prvej diagnózy, cez transparetný proces opravy, komunikáciu, až po záverečné skoro hodinové výsvetľenie toho, prečo daná chyba nastala, čo spôsobila, ako sa jej vyvarovať. Problém grafickej karty bol od prijatia na servis, od diagnostiky, objednania nových komponentov, inštalácie a testovania vyriešný do 48h. Komunikácia 10/10 Transparentnosť procesu 10/10 Odbornosť 10/10
Роман Савка
Роман Савка
2023-08-07
Ремонтував ноутбук asus.Найкращий сервіс пк в Братіславі.Швидко,якісно, з гарантіею.Сервіс обслуговування на най вищому рівні...
hela
hela
2023-08-03
Zatial vynikajuce - servis a hlavne komunikacia je splneny sen laickeho uzivatela PC s IT odbornikom (co je casty problem pri strete so starsou generaciou a k tomu este aj zenou...) Odisla som nielen s opravenym PC ale aj s novymi inspiraciami. 🙂
Márk Csivre
Márk Csivre
2023-07-28
-proklientsky prístup -odbornost -ochota Potreboval som rýchlo servis Pc na diaľku, pracovník bol ochotný mi poradiť aj mimo otváracích hodín. Bol som príjemne prekvapený. Ďakujem
Bruva Michal
Bruva Michal
2023-07-27
Príjemný prístup a rychla oprava.

OKAMŽITÝ ROZDIEL

Či už ide o servis ps4, ps5 alebo XBOX, údržba chladenia výrazne zlepší zážitok z hrania a predĺži životnosť konzoly

EXPRESNÝ SERVIS

Bez príplatkov. Nenecháme vás čakať viac, ako je nutné. Dostaneme vás naspäť do hry.

NAJKVALITNEJŠIE PASTY

Používame výhradne najlepšie produkty na trhu ako AC MX2/ MX4, či Prolimatec PK1.

DOKUMENTÁCIA

Kompletná online dokumentácia a vyhotovené merania najnovšou technikou (termokamera, laserový teplomer a mnohé iné) sú u nás samozrejmosťou.

Servis a oprava: Sony Playstation

Ponukame vám servis a opravy PlayStation. Sme odborníci na tento populárny herný systém a sme pripravení poskytnúť vám rýchle a spoľahlivé riešenia pre vaše PlayStation zariadenie. Zabezpečíme vám napríklad výmenu vadnej optickej mechaniky, poškodeného konektora, či repas chladenia. Všetko expresne s rezerváciou online a za príjemnú cenu. 

Servis a oprava: XBOX

Ponúkame vám servis a opravy Xbox konzol. Ako  odborníci na tento populárny herný systém sme pripravení vám poskytnúť rýchle a spoľahlivé riešenia pre vaše Xbox zariadenie. Zabezpečíme vám napríklad výmenu vadnej optické mechaniky, poškodeného konektora alebo repas chladenia. Všetko vykonáme expresne s možnosťou online rezervácie a za príjemnú cenu. 

Kontaktujte nás

ZAVOLAJTE NÁM, POŠLITE WHATSAPP ALEBO NAPÍŠTE

Otváracie hodiny

Mobil:

+421 911 755 311
+421 908 152 579

Whatsapp: +421 911 755 311
E-mail: info@zelenypc.com
Skype: zelenypcba

Otváracie hodiny

Pondelok

11:00-18:00

Utorok

11:00-18:00

Streda

11:00-18:00

Štvrtok

11:00-18:00

Piatok

11:00-18:00

Sobota

Po dohode

Nedeľa

Po dohode

Popíšte nám svoj problém

Odoslaním správy potvrdzujete, že ste sa oboznámili a súhlasíte so spracovaním osobných údajov.