Aktualizácie a opravy známych chýb sú znakom kvalitného softvéru – žiadny kód nie je v čase dokonalý a preto je potrebné používať najnovšie verzie programového vybavenia, operačný systém nevynímajúc. V našej spoločnosti si zakladáme na bezpečnosti, preto od nás dostanete v každom zariadení aktuálne verzie celého programového vybavenia. Ak chcete preveriť, či používate najnovšiu verziu operačného systému, môžete postupovať takto:

Ak používate Windows, inštaláciu aktualizácií nájdete ľahko – vo vyhľadávaní napíšte slovo update a zvolíte vyhľadať aktualizácie

Prípadne môžete overiť, či je Vaša verzia aktuálna aj tak, že spustíte príkaz winver vo vyhľadávaní. Vašu verziu OS potom môžete porovnať so zoznamom známych verzií.

 

V prípade, že používate OS X, spustite príkaz

/usr/sbin/softwareupdate –install –all

Alebo kliknite na ikonu jablka vľavo hore a zvoľte Software update

 

 

Sprievodca Vás prevedie inštaláciou a po reštarte PC je softvér aktualizovaný. Problém však môže nastať, ak aktualizácia havarovala a počítač si s ňou nevie poradiť. V takomto prípade je na mieste kontaktovať servisnú podporu výrobcu, alebo kontaktovať náš servis, kde Vám pomôžeme – v závislosti od charakteru problému na počkanie, alebo do 1 pracovného dňa.

Zdieľajte tento článok so svojimi priateľmi